Elastic Cromo (Еластік хромо) – альгінатна відбиткова маса.

Застосування:

для отримання відбитків при виготовленні часткових знімних протезів, попередніх відбитків при виготовленні повних знімних протезів (для виготовлення індивідуальних відбиткових ложок), для отримання відбитків в ортодонтичній практиці, відбитків для виготовлення робочих моделей, тимчасових коронок і мостовидних протезів;

альгінатна відбиткова маса з індикацією стану матеріалу за зміною кольору та часом зберігання без усадки матеріалу до 120 годин;

матеріал легко замішується, має дуже високу в'язкість, короткий час затвердіння у порожнині рота, забезпечує високу якість поверхні гіпсової моделі та точну передачу деталей. Отримані відбитки мають високу еластичність, міцність і стабільність.

ELASTIC CROMO – альгинатна відбиткова маса з колірною індикацією робочих фаз і продовженим часом виливки гіпсом, застосовуваної в стоматологічній практиці й ортодонтії.

Співвідношення при замішуванні:

20 мл води:9 г порошку.

Середній відбиток:

2 мірки води;

2 мірки порошку;

спочатку міркою відміряти воду та налити в чашку для замішування. Порошок альгинатної відбиткової маси необхідно перед використанням ретельно струснути. Потім порошок набирається з пластмасової банки або пакетика прикладеною міркою і вкладається в чашку для замішування. Воду з порошком ретельно перемішати пластмасовим шпателем розтираючи уздовж стін чашки для замішування.

Час замішування: 30 сек.

Час обробки: 1:50 хвилин за температури 23 °С (включно з часом замішування).

Час затвердіння: 2:30 хвилин за температури 23 °С (включно з часом замішування).

Дезінфекція:

у дезінфікуючому розчині, наприклад, ЙОДІЗОЛ, розбавленому в співвідношенні 1:10 (30 сек.) після промивання водою.

Зберігання відбитка:

рекомендується відбиток залити гіпсом безпосередньо після його отримання, максимально його можна зберігати 120 години в середовищі зі 100% вологістю.

Формувальна маса:

гіпс (МРАМОРіТ, КОНВЕРТІН ХАРД).

Зберігання:

у сухому й темному місці за температури від 5 до 25 °C у добре закритій упаковці.

Попередження:

для підготовки альгінатної відбиткової маси рекомендується використовувати дистильовану або демінералізовану воду за температури близько 23 °С. У разі підвищеної температури або жорсткості води час обробки скорочується і змінюється інтенсивність забарвлення альгінатної відбиткової маси.

Утилізація відходів:

порожня упаковка та не використані залишки матеріалу утилізуються звичайним шляхом.

Elastic Cromo (Еластік хромо) 450 г

  • Виробник: Spofa Dental
  • Модель: SPF000310
  • Наявність: На складі
  • 120


Переглядів: 108